Služby a produkty

Osvědčená technologie: BOGE vyrábí olejové šroubové a pístové kompresorové stanice a agregáty, stejně jako bezolejové. Výkon kompresorů v rozmezí 0,4 355 kW,
0,1 51,4 / min, a 4 40 barů.

Šroubové kompresory BOGE

Šroubové kompresory německého výrobce BOGE prodáváme se standartní záruční lhůtou až 5 let. V případě, že máte zájem o bližší informace o podmínkách 5 leté záruky, vyplňte nám prosím následující kontaktní formulář.

Pístové kompresory BOGE

Pístové kompresory BOGE na stlačování vzduchu pomocí přímočarého vratného pístu až do přetlaku 35 bar (g) v mazáním vyhotovení a 20 bar (g) v nemazanom vyhotovení, BOGE rady SRD, SBD, SRM, RM, ASO, OL.

Úprava stlačeného vzduchu BOGE

Tlakové nádoby - vzdušníky, Sušičky tlakového vzduchu( Kondenzační vysoušeče vzduchu, membránové vysoušeče vzduchu a adsorpční vysoušeče vzduchu), Filtry tlakového vzduchu, BOGE Convertor BC a odlučovače oleje a vody BOGE CC 2 do CC 35

Opravy a servis zařízení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu BOGE

Společnost Compressed Gas CZ s.r.o. není jen prodejce, na všechny naše produkty vám poskytneme i záruční a pozáruční servis. Pracuje pro nás 6 servisních techniků a pro naše klienty zajišťujeme dokonce 24-hodinový servis. Rychlou dopravu k vám nám umožňuje 5 vlastních servisních vozidel.

Samozřejmostí jsou opravy, revize, střední i generální opravy, dodávky náhradních dílů a údržba pro všechny značky, které zastupujeme.

Oslovte nás, pokud potřebujete servis kompresorů, dmychadel, klimatizací, sušičů a vývěv, náhradní díly pro vývěvy, opravy čerpadel, chladičů nebo chladírenských zařízení.