V stlačeném vzduchu jsme doma

Kompresory is 5 letou zárukou, dmychadla, sušičky vzduchu, či klimatizace. Nebo i služby v oblasti výroby a úpravy stlačeného vzduchu. Společnost COMPRESSED GAS CZ s.r.o. je na trhu již od roku 2009. Máme vlastní showroom, firemní prostory, velkosklad i e-shop. Vyrábíme, montujeme, školíme a servisujeme. A jsme tu i pro vás.

Náš příběh

Jsme tím ambiciózních lidí, který se pohybuje v oblasti stlačeného vzduchu téměř 20 let a zajistí Vám stlačený vzduch šitý na míru
     V předchozím zaměstnání nás brzdilo neustále vyplňování nesmyslných reportů a strategií na úkor času věnovaného zákazníkům a proto jsme před 8 lety založili novou společnost, která je orientována pro zákaznický a zaměřená na komplexní služby v oblasti stlačeného vzduchu
     Opravujeme a servisujeme téměř všechny značky kompresorů, dmychadel, filtrů a zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu
     Naše motto: zákazník nepotřebuje kompresor, ale stlačený vzduch ...

Skrutkové kompresory

Co všechno umíme pro Vás udělat?

Specializujeme se především na dodávky, montáž, instalaci, opravy a servis kompresorů, dmychadel, vývěv a sušiček stlačeného vzduchu.

Zajišťujeme také opravu klimatizaci, chladírenských zařízení, tepelných čerpadel, filtrů, chillerů a všech zařízení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.

Pokud potřebujete udělat revize a kontroly čerpadel na zavlažování a rozvody čisté vody, nebo dodat domácí a automatické vodárny, zda čerpadla nejrůznějších druhů, také se na nás můžete obrátit.

Zaměřujeme se i na příslušenství. Klientům umíme dodat protihlukové kryty pro kompresory, dmychadla, kompresorové a chladící stanice.